7.  Téglás Mátyás	1:0
8.  Kapitz Dominik	1:0
9.  Kapitz Tibor	1:0
10.László Béla		1:0

Idegenben nyerni mindig jó érzés, kiváltképp, ha egy „kalandos utazás” után közel egyórás késéssel tudtunk leülni a hazai csapat székhelyén, a helyi művelődési házban. Nekünk tehát fele annyi gondolkodási idő jutott az első 40 lépés megtételére, mint az ellenfélnek. Szerencsénkre ők is átvették a mi gyorsabb ritmusunkat, amely általában felületesebb játékot eredményez. Így történt, hogy félóra elteltével már szinte nyerve voltunk az utolsó négy táblán. Kapitz Tibornak sikerült ez legelőször, majd nem sokkal ezután veterán játékosunk, László Béla bácsi is nyert játékra bonyolított, miután ellenfele feladta a partit. Két fiatal és tehetséges játékosunk: Kapitz Dominik és Téglás Matyi még „masszírozták” kicsit felnőtt ellenfeleiket, és egyre előnyösebb állásukat mindketten nyerésig tudták fokozni. Az első három táblán viszont, mi tagadás, érezhető volt játékunkon a hatvan perc időhátrány, például e sorok írója is egyetlen „gyorsabb” lépés után vesztette el sokkal előnyösebb, szinte nyert végjátékát. Az első két táblán sem tudtuk igazán kihozni az előnyös megnyitást (idő híján), és időzavarban jöttek a sorozatos hibák, egészen a játszmavesztésig. Szerencsénkre Szabó Zoltán a negyedik táblán, Tóth Dániel pedig az ötödiken masszívan előnyösebb középjátékot tudtak produkálni időzavarban is, melynek elmúltával már csak technikai feladatot kellett megoldaniuk. Mindez kitűnően sikerült mindkettőjüknek, így beállították a 6:4 arányú győzelmünket. Gratulálunk győztes versenyzőinknek!